Inspiracje

Meble ogrodowe – huśtawka w ogrodzie

Chcąc zaaranżować przestrzeń wypoczynkową w ogrodzie z pomysłem warto rozważyć meble technorattanowe. Ich szeroki wybór w sklepach producentów pozwala na dopasowanie konkretnych rozwiązań do naszych potrzeb i na stworzenie przestrzeni, która będzie odpowiadać naszym oczekiwaniom estetycznym. Szukając ciekawych rozwiązań warto wybrać huśtawkę – huśtawka w ogrodzie sprawi, że przestrzeń stanie się jeszcze przyjemniejsza i ciekawsza!

Huśtawka w ogrodzie – wiszący kokon

W poszukiwaniu nietuzinkowych mebli ogrodowych warto zwrócić uwagę na wiszące kokony – huśtawka w ogrodzie to propozycja nie tylko dla osób, które lubią bujać w obłokach, ale też sympatyków wygody, komfortu. Huśtawka w ogrodzie jest meblem, który przypadnie do gustu nie tylko dzieciom – dorośli z pewnością rozsiądą się wygodnie w obszernym kokonie i dadzą się ponieść marzeniom.

Jak zbudowana jest nowoczesna huśtawka w ogrodzie? Huśtawka osadzona jest na aluminiowym stelażu – zastosowanie malowanego proszkowo aluminium pozwoliło na znaczne zmniejszenie wagi mebla. Aluminium zabezpieczone jest przed odkształcaniem, działaniem wilgoci, pojawianiem się rdzy. Wierzch mebla pokrywa plecionka technorattanowa – jest to tworzywo syntetyczne, o wysokiej odporności na ścieranie, zmienne warunki atmosferyczne czy działanie wilgoci. Nieporowata struktura nie chłonie brudu, przez co utrzymanie huśtawki w czystości nie sprawi nam problemów.

Huśtawka w ogrodzie jako część kompletu

Huśtawka w ogrodzie to wyjątkowy mebel, który pozwoli nam ciekawie przearanżować przestrzeń wypoczynkową. W czasie jesieni i zimy nie musimy martwić się o ochronę huśtawki – sprawdzi się ona również wewnątrz naszych domów i mieszkań. Huśtawka w ogrodzie często zestawiana jest z sofą narożną oraz stolikiem kawowym.