Inspiracje

Profesjonalny serwis samochodów ciężarowych marki DAF

Serwis samochodów ciężarowych jest niezwykle ważnym miejscem, w którym każda ciężarówka może uzyskać pomoc techniczną na różnej płaszczyźnie. Niektóre ciężarówki potrzebują profesjonalnej i długiej pomocy, a niektóre przyjechały aby wykonać przegląd techniczny. Niezależnie od rodzaju przeprowadzanych usług warto wybrać miejsce dostosowane pod względem jakości dla swoich ciężarówek. Przykładowo ciężarówki marki DAF warto serwisować w dedykowanych placówkach firmy DBK, która na DAF-ach zna się jak nikt inny.

Serwisowanie pojazdów DAF w firmie DBK

Szerokie grono przedsiębiorców, którym zadaje się pytanie gdzie serwisują własne pojazdy odpowiada ,,DAF-a serwisuję w DBK!”. Jest to związane z autoryzacją, którą otrzymały serwisy firmy DBK. Dzięki niej zarówno sprzedaż jak i serwis pojazdów DAF zostały przypieczętowane przez oryginalną firmę. Takie wyróżnienie nie zdobywa się za nic. To lata pracy i starań o lepszą opiekę oraz poprawę wiedzy pracowników na temat ciężarówek tej holenderskiej marki.

Serwisy DBK są rozpowszechnione po całej Polsce. Z tego tytułu każda osoba gdzieś wokół posiada serwis, w którym jej ciężarówki mogą uzyskać profesjonalną pomoc. Oprócz doświadczenia liczy się również szybkość przeprowadzanych usług i dostępność części zamiennych. Tak się składa, że firma DBK posiada również giełdę części do samochodów ciężarowych, z której może korzystać na co dzień. Z tego tytułu wszystkie części, które są aktualnie potrzebne do sprowadzenia znajdują się w zasięgu firmy DBK. Właśnie dlatego wszystkie naprawy przeprowadzane są nie tylko dokładnie, ale również szybko, a jak wiadomo w branży przewozowej – czas to pieniądz.

Podsumowanie 

Serwisy do samochodów ciężarowych są bardzo przydatnym miejscem, z którego prędzej czy później będzie korzystał każdy przedsiębiorca. Niezależnie od tego w jakim aktualnie stanie znajduje się jego flota ciężarówki będą potrzebować części zamiennych bądź przeglądów technicznych, które można wykonać w autoryzowanych serwisach sygnowanych marką DBK.