Wybieramy wygodne huśtawki kokon

 

Nowoczesne meble ogrodowe to dzisiaj najprostszy sposób na to, aby zwykły ogród czy taras zmienić w wyjątkowe miejsce wypoczynkowe. Producenci oddają w nasze ręce rozbudowane komplety wyjątkowych mebli, jednak jeden model wyróżnia się najbardziej na ich tle – to huśtawki kokon. Jak konstruowane są takie fotele? Czy sprawdzą się one w każdej przestrzeni wypoczynkowej?

Huśtawki kokon – sposób na oryginalny ogród lub taras!

Dlaczego huśtawki kokon są dzisiaj jednymi z najchętniej kupowanych? Odpowiedzi należy szukać przede wszystkim w ich konstrukcji – podpowiadają projektanci. Meble tarasowe tego typu przyciągają wzrok i sprawiają, że przestrzeń jest znacznie ciekawsza. Nie trzeba więc wiele, aby zaprojektować wygodne miejsce wypoczynkowe blisko domu.

Jak konstruowane są huśtawki kokon? Podstawą jest tu oczywiście trwały stelaż – wykonuje się go z elementów aluminiowych, malowanych proszkowo. Stelaże zabezpieczone są przed działaniem wilgoci oraz korozją. Dzięki zastosowaniu aluminium możemy być pewni, że waga mebla nie będzie wysoka. Wierzch mebla tworzy technorattanowa plecionka, która do złudzenia przypomina naturalny rattan. Taka struktura nie wchłania wilgoci, brudu, jest zabezpieczona przed działaniem promieniowania słonecznego. Na długi czas zachowa ona swój oryginalny, żywy kolor. Huśtawki kokon zawieszone są w powietrzu – oznacza to, że możemy oderwać nogi od podłoża i subtelnie bujać… w obłokach!

Podnieś swój komfort!

Czy wiesz, że huśtawki kokon ochronią Cię nie tylko przed promieniami słonecznymi, ale również przed silniejszymi podmuchami wiatru? Wnętrze kokonu warto wypełnić wygodnymi poduszkami i pledami – wtedy będzie to idealne miejsce do ucinania sobie krótkich drzemek!

 

 


Opublikowano

w

przez